MySmartHome ، طراحی و اجرای سیستم های هوشمند
02191690880
0 0
مای اسمارت هوم ، تولید ، اجرا و طراحی خانه ی هوشمند
02191690880

جارو برقی مرکزی

باید بپذیریم که کار با جاروبرقی هرگز در لیست کارهای لذت بخش خانگی نبوده است ، چرا که اغلب جاروبرقی ها ، پُر سر و صدا ، سنگین ، گاهی همراه با بوی نامطلوب و فرآیند مصرفی ناخوشایند هستند . با ورود جارو برقی های مرکزی نوین در صنعت لوازم خانگی ، همه چیز تغییر کرد . چرا که در قدم اول ، جارو برقی مرکزی تا پنج برابر قدرتمند تر از همتای قدیمی قابل حمل خود است . شما دیگر با یک جارو برقی سیار و قابل حمل روبرو نیستید ، بلکه این دستگاه جدید به صورت دائمی نصب شده تا تمام منزل شما توسط یک واحد موتوری مرکزی که مکش بی نظیری ایجاد می‌کند ، پاکیزه شود . موتور جاروبرقی و محل جمع آوری زباله ، معمولاً دور از مناطق اصلی زندگی ، در طبقات زیرین ساختمان یا اتاقی که به این منظور در نظر گرفته شده ، قرار می‌گیرد از مزایای جاروبرقی مرکزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

-قدرت مکش 3 الی 5 برابر جارو برقی معمولی و امکان جمع آوری انواع ذرات آلاینده

-این دستگاه فاقد سیم است

. -تجهیز به دسته سبک و امکان حمل آسان بدون نیاز به حمل واحد مکش -صرفه جویی در زمان نظافت

-نظافت آسان پله ها ، گوشه و کناره ها و غیر قابل دسترس ترین نقاط در صورت تجهیز به لوله حداکثر 9 متری

-اتصال آسان لوله خرطومی به پریزهای جاروبرقی -ایجاد کیفیت سالم تر هوای داخل خانه نسبت به جاروبرقی معمولی -عدم کاهش قدرت مکش در طول زمان

-بهبود کیفیت هوای داخل خانه نسبت به جاروبرقی معمولی

-تمیز کردن محفظه با فاصله زمانی طولانی تر نسبت به جاروبرقی معمولی ( جمع آوری زباله و تمیزکردن فیلتر ، حدود یک یا نهایتاً دو بار در سال )

-چنانچه اعضاء خانواده مبتلا به آلرژی یا آسم باشند و یا در خانه حیوان خانگی داشته باشید ، جاروبرقی مرکزی تمام گرد و غبارها و آلرژن ها و سموم حیوانات خانگی را با مکش قوی خود به محیط خارج از خانه و پنل مرکزی خود انتقال خواهد داد .